Puntenstand

Hieronder vind u de huidige puntenstand van de competitie. Klik op een kop om te sorteren.

# Naam Trainingsplaats Kleur band Geslacht Punten
1. Daan Baars Ootmarsum wit j 115
2. Douwe Bos Albergen wit j 235
3. Thomas Bruinink Losser groen j 60
4. Ties Burks Harbrinkhoek geel j 165
5. kealyn dul Wijhe wit m 60
6. Mustafa popal Faqiri Aalderinkshoek groen j 295
7. Tayler Fischer Lingen geel j 270
8. Mick Geerdink Albergen geel j 175
9. Eva Hangyi Lingen oranje m 225
10. Thymo Kuilder Vroomshoop geel j 165
11. Jayden Kuipers Wijhe geel j 335
12. steven kuipers Oldenzaal groen j 60
13. rens loohuis Oldenzaal geel j 215
14. Luuk Mannebeek Losser oranje j 240
15. Kalle Marsman Aalderinkshoek geel j 615
16. Yaro Ponstein Vroomshoop geel j 60
17. Marvin Poppe Lingen geel j 180
18. Job Riesewijk Losser geel j 275
19. Tigo Rink Vroomshoop oranje j 270
20. Milan Sanders Ootmarsum oranje j 750
21. sanne schopman Oldenzaal wit m 60
22. Teus Schrijver Geesteren wit j 60
23. Jurre Sein Ootmarsum geel j 265
24. Abony Sittrop Aalderinkshoek geel m 305
25. Levi Teesink Oldenzaal geel j 280
26. Sem Ter bekke Losser geel j 165
27. Milan van Driel Losser oranje j 60
28. Mika Velt Losser geel j 155
29. Seth Visscher Aalderinkshoek oranje j 450
30. Corné Voortman Rijssen geel j 110
31. Hizkia Vreugdenhil Schelfhorst geel j 510
32. Julien Wenzlow Lingen wit j 150
33. Rick Wessels Rijssen wit j 60
34. Stijn Wolbert Tubbergen oranje j 115
35. Yanick Zalm Almelo geel j 335
36. Milan Aalderink Schelfhorst wit j 385
37. Jens Boerrigter Geesteren geel j 505
38. tim brederode Vroomshoop oranje j 55
39. Jasper Brons Ootmarsum geel j 220
40. Lars Brummelhuis Schelfhorst geel j 340
41. Semih Can Almelo wit j 55
42. Ramon Dijkstra Geesteren oranje j 585
43. Mick Driezen Losser geel j 145
44. Thierry Drommel Schelfhorst oranje j 285
45. Rick Eertman Ootmarsum oranje j 225
46. silas feenstra Rijssen blauw j 1115
47. Tamas Hangyi Lingen wit j 175
48. Junne Kleijssen Aalderinkshoek wit j 155
49. Fabian Klooster IISPA geel j 55
50. quin koebrugge Rijssen groen j 1275
51. Malissa Kortenaar Vroomshoop geel m 305
52. Douwe Lesscher Tubbergen oranje j 885
53. Junxi Lin Vroomshoop geel j 55
54. Mats Marsman Aalderinkshoek geel j 655
55. Joel Oldersma Schelfhorst geel j 55
56. Daan Prins Rijssen oranje j 55
57. Marnix Rietman Ootmarsum oranje j 330
58. Sabine Runhart Aalderinkshoek geel m 540
59. Mika Sanders Geesteren oranje j 110
60. Tom Scheffer Losser groen j 305
61. Simon Schleicher Lingen oranje j 115
62. Lars Schollink Schelfhorst wit j 55
63. Niek Scholten Schelfhorst groen j 835
64. Angelo Ter Haar Rijssen wit j 55
65. Femke Tieman Vroomshoop geel j 100
66. thijmen tijink Rijssen wit j 170
67. Finn Timmers Losser wit j 305
68. Dylan Toenink Aalderinkshoek wit j 110
69. Sophie van Beek Markelo wit m 55
70. Krijn van Dijk Losser oranje j 335
71. Anouk van Duiven IISPA geel m 245
72. Niek Van oenen Vroomshoop geel j 55
73. Isolde van Stegeren Tubbergen geel m 55
74. Marieke Van Zanten Wijhe geel m 55
75. Marc Veenhof Vroomshoop blauw j 55
76. Max Wegdam Oldenzaal geel j 340
77. Stef Wijnstra Albergen geel j 115
78. Benthe Bemer Rijssen geel m 335
79. Sirawit Bijwaard Ootmarsum geel j 50
80. Wouter Blom Ootmarsum oranje j 110
81. iris bolhuis Almelo wit m 50
82. Morris Bollen Schelfhorst wit j 325
83. STIJN BROENINK Geesteren wit j 210
84. Sylke Bruns Ootmarsum geel m 50
85. Bastiaan de Boer Aalderinkshoek geel j 110
86. Rowen de Leeuw Schelfhorst geel j 290
87. Thomas de Leeuw Schelfhorst oranje j 325
88. Isa den Ottolander Tubbergen geel m 105
89. Max Faasen Losser geel j 235
90. Dean Groothedde Almelo wit j 200
91. Siem Harbers Aalderinkshoek oranje j 860
92. Hidde heerink Ootmarsum wit j 90
93. Marijn Heerink Ootmarsum oranje j 510
94. Bram Hesselink Oldenzaal oranje j 50
95. Christa Heuvelman Rijssen oranje m 505
96. Reinier Heuvelman Rijssen groen j 515
97. Ian Hilberink Wierden geel j 230
98. Ramona Hoekerswever Vroomshoop geel m 480
99. Senn Hofstede Wijhe wit j 145
100. dani jansen Bornerbroek oranje j 150
101. Kasper Kluin Wijhe oranje j 295
102. Ruben Kostelijk Wierden geel j 210
103. Tim Lamberts Schelfhorst wit j 285
104. Lorenzo Leuvenink Vroomshoop oranje j 175
105. Brinn Mutter Schelfhorst wit m 160
106. Thorben Mutter Schelfhorst geel j 455
107. daniel nauta Wijhe geel j 50
108. Sietse Oud Ootmarsum groen j 490
109. Casper Papen IISPA oranje j 530
110. Milan Poelarends Vroomshoop wit j 100
111. Guus Reinders Geesteren groen j 550
112. Douwe Rillmann Vroomshoop geel j 215
113. stefano runhart Bornerbroek oranje j 170
114. Bjorn Scholten Oldenzaal geel j 310
115. Kevin Scholten Harbrinkhoek groen j 900
116. Anne Schopman Oldenzaal geel m 180
117. Revi Schuiling Wijhe oranje j 580
118. Joost Spijker Aalderinkshoek oranje j 765
119. Tess Starink Aalderinkshoek wit m 235
120. Jesse Ter bekke Losser groen j 170
121. Steyn ter Stege Wierden wit j 50
122. Yvar Teunis Wierden wit j 270
123. teun toenink Ootmarsum wit j 50
124. Jayla Van Engelen Talen Vroomshoop wit m 180
125. Pascal van Hoorn Albergen wit j 50
126. pim van kuik Oldenzaal oranje j 50
127. Job van Sloten Schelfhorst oranje j 145
128. Lisa Wessels Rijssen geel m 95
129. Seda Westerhof Schelfhorst wit j 50
130. Lars Arp Schelfhorst wit j 225
131. Bram Aufderhaar Vroomshoop wit j 100
132. Finley Blaaupot Schelfhorst wit j 140
133. Julian Boomkamp Markelo wit j 150
134. Pien Bruns Ootmarsum wit m 45
135. Annemijn de Haan Wijhe geel m 305
136. Pepijn de Roo Aalderinkshoek geel j 215
137. Julia den Ottolander Tubbergen wit m 85
138. Nick dijk van Wijhe wit j 45
139. Coen Eenkhoorn Bornerbroek wit j 140
140. Luuk Eertman Ootmarsum oranje j 45
141. Cas Eppinga Tubbergen geel j 45
142. Levi Feng Aalderinkshoek wit j 45
143. Brent Fransen Wijhe geel j 130
144. Danique Haarhuis Schelfhorst geel m 100
145. Nick Hageman Wijhe wit j 45
146. Indy Hesselink Ootmarsum wit m 45
147. Jochem Hippert Tubbergen geel j 300
148. Sven Hobbelink Losser wit j 240
149. Roy Jurjens Vroomshoop wit j 250
150. Mathieu Kamermans Vroomshoop wit j 45
151. Cas Kaptein Ootmarsum oranje j 145
152. Guus Kuiphuis Geesteren geel j 45
153. Jorinde Kuiterman Vroomshoop wit m 45
154. Thomas Lammertink Wijhe geel j 270
155. Wout Loman Bornerbroek wit j 45
156. Jurian Oude Hengel Tubbergen wit j 135
157. Jasmijn Papen IISPA wit m 275
158. Yara Papen IISPA geel m 240
159. Robin Pigge Bornerbroek wit j 45
160. Jens Plas Ootmarsum wit j 85
161. Laurie Sanders Ootmarsum wit m 225
162. storm schasfoort Wierden wit j 90
163. Rachov Schothuis Wijhe geel j 45
164. Tom Slots Aalderinkshoek groen j 645
165. Lynn Starink Aalderinkshoek geel m 345
166. Lucca Stroot Albergen geel j 95
167. Mariël Ter Harmsel Vroomshoop oranje m 100
168. Tom Timmer Vroomshoop wit j 45
169. Boet Van Etten Harbrinkhoek geel j 180
170. Sifra Van Leeuwen Geesteren groen m 600
171. Tim van Os Geesteren geel j 45
172. Leroy van Tent Wijhe geel j 235
173. Nan Veelers Ootmarsum geel m 45
174. Timar Veenhuis Ootmarsum oranje j 520
175. Tom Velthuis Ootmarsum geel j 235
176. Sjors Wolbers Ootmarsum groen j 210
177. Maxime Zomer IISPA geel m 215
178. Ruben Aaltink Vroomshoop wit j 40
179. Mert Can Abay Aalderinkshoek geel j 135
180. Jasper Arp Schelfhorst wit j 210
181. stan bodde Ootmarsum geel j 40
182. Marleen Borggreve Wijhe geel m 215
183. Julian Bouwhuis Vroomshoop geel j 120
184. Kay Bouwhuis Vroomshoop wit j 120
185. Julian Brattinga Aalderinkshoek wit j 40
186. Luc Dierink Almelo geel j 475
187. Stan dijk van Wijhe wit j 40
188. David Fidder Albergen wit j 125
189. Finn Gerfen Oldenzaal geel j 125
190. Thomas Goselink IISPA wit j 135
191. Sven Hilgerink Oldenzaal wit j 140
192. Diana Jurrien Schelfhorst wit m 150
193. Roelof Klooster IISPA geel j 40
194. Liv Kogelman IISPA wit m 135
195. rob kooiker Oldenzaal geel j 80
196. Michiel Kostelijk Wierden geel j 40
197. Luit Kroeze Aalderinkshoek oranje j 500
198. Dorien Kuilder Schelfhorst geel m 325
199. Remco Liemburg IISPA wit j 120
200. Luca Loozekoot Ootmarsum wit j 85
201. Bent Lucas Tubbergen oranje j 540
202. Jens Mulder Aalderinkshoek geel j 130
203. Jesse Overmars Geesteren wit j 120
204. Jochem Pigge Bornerbroek wit j 40
205. Sidney Punt Oldenzaal wit j 40
206. Lieke Riezebos Tubbergen geel m 85
207. Jade Roelofs Aalderinkshoek wit m 40
208. ruben seiger Oldenzaal wit j 40
209. Teun Seppenwoolde Rijssen wit j 40
210. Ruben Stegeman Schelfhorst geel j 170
211. Sem ten Winkel Tubbergen wit j 40
212. Thomas van Beek Markelo geel j 100
213. Ayla van den Beld Wijhe geel m 370
214. Zen Veelers Ootmarsum geel j 40
215. Pien Vreriks Losser wit m 85
216. amber welberg Ootmarsum wit m 40
217. Hugo Wolbers Ootmarsum wit j 175
218. Bjorn Zandbergen Vroomshoop wit j 350
219. Robert Adam Lingen oranje j 0
220. Iris Bekhuis Geesteren geel m 195
221. Thomas Bel Wierden wit j 0
222. Froukje Boessenkool Geesteren wit m 0
223. Beau Broenink Geesteren wit j 0
224. Manon Brouwer Oldenzaal oranje m 205
225. Kyra Damhuis Ootmarsum wit m 0
226. Senna de Hollander Tubbergen oranje j 450
227. Malte Dust Lingen geel j 135
228. Tijn Fransen Wijhe oranje j 240
229. alena gök Schelfhorst geel m 45
230. Koen Geurts Wijhe geel j 55
231. Lucas Goldsworthy Geesteren wit j 0
232. Thijn Groothuis Ootmarsum wit j 0
233. Moritz Harms Lingen geel j 0
234. Nils Huisman Losser wit j 280
235. Jelte Jansen Albergen wit j 45
236. Esmée Jochem Losser blauw m 60
237. Gloria Jurrien Schelfhorst wit m 170
238. Leon Karle Lingen geel j 55
239. Wes Kerkhof Jonkman Ootmarsum geel j 55
240. Bram Kuilder Schelfhorst wit j 210
241. Ties Kuipers Geesteren wit j 45
242. Rens Luijerink Losser geel j 220
243. Anne Mo Tubbergen oranje m 0
244. Timo Mulder Aalderinkshoek oranje j 565
245. Luca Niemeyer Schelfhorst wit j 440
246. Lauren Nijkrake IISPA geel m 0
247. Bennet Rickhoff Oldenzaal geel j 0
248. Jesse Rietmeijer Geesteren wit j 0
249. Jelte Schulten Losser wit j 0
250. Tim Slot Bornerbroek wit j 0
251. Jayson Van de maat Bornerbroek wit j 0
252. Maylin Van Engelen Talen Vroomshoop wit m 560
253. Jasper Velde, van der Vroomshoop oranje j 445
254. Abel Wessels Wierden wit j 0
255. Hanna Wessels Wierden geel m 0
256. Norah Louissa Westerbrink Aalderinkshoek wit m 0
257. Glenn Wolters Oldenzaal oranje j 170
258. Brechtje Boessenkool Geesteren geel m
259. Stan Damhuis Ootmarsum wit j
260. Amelie den Ottolander Tubbergen wit m
261. Kasper Grootenhuis Tubbergen wit j
262. Jasper Harbers Rijssen wit j
263. Bram Hoekstra Wijhe wit j
264. Buck Hoekstra Wijhe wit j
265. Philip Honkoop Rijssen geel j
266. Emma Klein Bruinink Bornerbroek wit m
267. Dennis Kleinpeter Vroomshoop wit j
268. Shaquel Letsoin Rijssen wit m
269. Bas Luttikhuis Oldenzaal geel j
270. Vince Nijlant Losser groen j
271. Siem Notkamp Losser wit j
272. Morrison Regeling Losser wit j
273. Daan Rietmeijer Geesteren wit j
274. Mart Rohaan Rijssen geel j
275. remco tepper Vroomshoop oranje j
276. Jurre van der Heide Losser wit j
277. Noah Van Dijk Aalderinkshoek wit j
278. Niels van Doorn Vroomshoop wit j
279. Emile van Mierlo IISPA wit j
280. sidney van neerijnen Losser oranje j
281. Stijn Verbeek IISPA geel j
282. Tiem Vrijkorte Losser wit j
283. Twan Wahle Wijhe wit j
284. Mees Wigger Tubbergen wit j
285. Zed Willcox Losser oranje j